Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, son günlerdeki görünümüyle gündemde yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde saçlarını tamamen kazıtan Tilbe, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konserde sahneye perukla çıktı. Binlerce hayranı önünde şarkılarını seslendiren Tilbe, performansıyla büyük beğeni topladı.

Ancak sürprizi burada bitmedi. Şarkı söylerken sahnede yerini alan Tilbe, birdenbire peruğunu çıkararak şaşkınlık yarattı. Bu hareketiyle seyircilerden büyük alkış alan ünlü şarkıcı, esprili bir şekilde saçlarını ve kaşlarını göstererek “Saçlarım da kaşlarım da çok güzel Allah’a şükür” şeklinde konuştu. Bu sözleriyle herkesi kahkahaya boğan Tilbe, sahnedeki enerjisiyle izleyicileri coşturdu.

Yıldız Tilbe ayrıca saçlarının beyazladığını da belirtti. Peruk takınca kendisini 35 yaşında hissettiğini söyleyen Tilbe, peruk çıkardığında ise 60’lı yaşlara doğru ilerlediğini espriyle ifade etti. Hayranları ise Tilbe’nin cesur ve esprili tavrını takdirle karşıladı.

Yıldız Tilbe’nin saçlarını kazıtması ve konserde peruğunu çıkarması, sosyal medyada da geniş yankı buldu. Hayranları, Tilbe’nin kendine olan özgüveni ve doğal güzelliğiyle bir kez daha takdirlerini dile getirdi.

İşte görüntüler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz