Rize-İzmir Arası Direkt Uçuşlar Başlıyor: Detaylar ve Bilet Fiyatları

Rize-İzmir arasında direkt uçuşlar 18 Eylül itibarıyla başlamak üzere hazırlıklarını tamamladı. İşte, bu yeni uçuş hattıyla ilgili merak edilen detaylar ve bilet fiyatları…

Uçuşlar Haftada 1 Gün Olarak Başlıyor

Pegasus Havayolları tarafından gerçekleştirilecek olan Rize-İzmir direkt uçuşları için heyecan dorukta. Uçuşlar haftada 1 gün olarak başlayacak ve ilerleyen dönemde artırılacak.

İlk Uçuş 18 Eylül Pazartesi Günü

İlk uçuşun tarihi netleşti. 18 Eylül Pazartesi günü gerçekleşecek olan uçuş, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Rize Artvin Havalimanı’na yapılacak. Uçağın kalkış saati 11:00 olarak belirlendi.

Direkt Uçuş Süresi ve Varış Saati

Uçağın havalanmasının ardından sadece 1 saat 55 dakika süren bir uçuşla Rize’ye varılacak. Uçak, 12:55’te Rize Artvin Havalimanı’na iniş yapacak.

Dönüş Uçuşu Saati ve İzmir’e Dönüş

Aynı gün saat 13:30’da Rize’den kalkacak olan uçak, İzmir’e dönüş yolcularını götürecek. Bu şekilde, iki şehir arasında hızlı ve pratik bir ulaşım sağlanmış olacak.

Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Pegasus internet sitesinde yer alan bilgilere göre, Rize-İzmir direkt uçuşlarının bilet fiyatları 1.649 TL’den başlıyor.

18 Ekim’den Sonra Haftada 2 Gün

İlk başta haftada 1 gün olarak planlanan uçuş seferleri, 18 Ekim’den itibaren haftada 2 güne çıkarılacak. Bu sayede seyahat alternatifleri artırılmış olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz