Rize İl Özel İdaresi Belirsiz Süreli İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Rize İl Özel İdaresi, belirsiz süreli işçi alımı için ilan yayınladı. Başvuruların 14-21 Temmuz tarihleri arasında Özel İdare Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen yapılması gerekmektedir. Kura çekimi ise 10 Ağustos tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Belirsiz süreli işçi alımı ilanında, Rize İl Özel İdaresi bünyesinde çeşitli birimlerde istihdam edilmek üzere toplam 31 kişinin alınacağı belirtilmektedir. İş başvuruları, ilgili tarihler arasında şahsen yapılacak olup adayların gerekli belgeleri eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekmektedir.

Kura çekimi, alım sürecinin adil ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmesi amacıyla 10 Ağustos tarihinde noter huzurunda yapılacak. Kura sonucunda kesin iş hakkı kazanan adaylar, Rize İl Özel İdaresi tarafından 4 Eylül tarihinde internet sitesi üzerinden ilan edilecektir.

İlan edilen işçi alımı, Rize İl Özel İdaresi’nin personel ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen adayların belirtilen tarihler arasında başvurularını yapmaları ve gerekli evrakları eksiksiz olarak teslim etmeleri önemlidir. Adayların kura çekimi sonucunu ve kesin iş hakkını öğrenmek için ise 4 Eylül tarihinde internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz