Galatasaray, Icardi Transferinde Ekonomik Engelleri Aştı

Teknik Direktör Okan Buruk’un “Döneceği için giderken vedalaşmadım” sözleriyle gündeme gelen Arjantinli futbolcu Mauro Icardi’nin transferi için Galatasaray büyük bir başarıya imza attı. Ekonomik engelleri aşarak oyuncuyu kadrosuna katmayı başaran sarı-kırmızılı ekip, sponsor desteğiyle birlikte Icardi’ye Türk futbol tarihinde görülmemiş bir ücret sunmayı başardı.

Yıllık Ücret Rekoru Kırıldı: 12 Milyon Euro!

Icardi’nin transferi için Galatasaray, sponsor desteğiyle birlikte şaşırtıcı bir teklif ortaya koydu. Arjantinli futbolcunun yıllık ücreti, bonuslarla birlikte tam 12 milyon Euro’ya ulaştı. Bu rakam, Türk futbol tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir rekor olarak kaydedildi. Galatasaray, Icardi’nin yeniden sarı-kırmızılı formayı giymek isteğini ve Türkiye’de mutlu olduğunu belirtmesiyle birlikte transferde büyük bir adım atmış oldu.

Suudi Arabistan Tercih Edilmedi: Galatasaray’da 3 Yıllık Sözleşme

30 yaşındaki golcü Icardi, transfer sürecinde Suudi Arabistan’ı tercih etmedi. Galatasaray ile yapacağı sözleşmeyle 3 yıllık bir anlaşmaya varacak olan Arjantinli futbolcu, Suudi Arabistan’da forma giymek istememesiyle dikkat çekti. PSG kulübü de bonservis konusunda herhangi bir zorluk çıkarmayacak ve Icardi’nin transferini kolaylaştıracak.

Yüksek Maaş Sponsor Desteğiyle Karşılanacak

Galatasaray, Icardi’nin maaşının büyük bir kısmını sponsor bir şirket tarafından karşılanacak şekilde düzenledi. Bu sayede kulüp bütçesinde büyük bir etki yaratılmayacak ve transferin ekonomik açıdan sürdürülebilir olması sağlanacak. Icardi’nin alacağı yüksek maaş, sponsor desteğiyle güvence altına alındı.

Galatasaray’ın Hedefi Hem Sportif Başarı Hem Ekonomik Güçlenme

Galatasaray, Icardi transferiyle hem sportif başarıya ulaşmayı hem de ekonomik açıdan güçlenmeyi hedefliyor. Yıldız golcünün takıma katılmasıyla birlikte Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde daha iddialı bir konuma gelmesi bekleniyor. Kulüp, bu transferle hem iç sahadaki rekabet gücünü artırmayı hem de uluslararası arenada başarıya ulaşmayı hedefliyor.

4 YORUMLAR

  1. Хакер с достаточным опытом, успешно предлагает услуги взлома различной сложности. Он имеет за спиной множество осуществленных проектов. Специалист выходит на новый уровень набора клиентов, а затем закрывает тему и уходит в секретную работу. Пока его услуги открыты ими может любой воспользоваться. https://xakervip.com/topic/282/page/10/ – сайт, где есть возможность детальнее посмотреть все услуги. Компетентный хакер популярен в сети, он за любые проекты берется и не боится трудностей. Вы можете обратиться к нему в удобное для вас время. Опытный специалист даст вам консультацию.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz