Çaykur Rizespor, altyapı sporcu seçmelerini düzenlemek için harekete geçti. Süper Lig ekibi, gençlerin spor yapma alışkanlığını kazanması, futbol sevgisinin aşılanması, kötü alışkanlıklardan uzak durulması ve altyapıyı güçlendirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda, Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme ve Futbol Eğitim Merkezi’nde futbolcu altyapı seçmeleri planlandı. Seçmeler, 10-14 Temmuz tarihleri arasında Artvin ve Rize illerinde gerçekleştirilecek.

Yeşil Mavili Kulüp, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, katılımcıların kendi ekipmanlarıyla seçmelere katılacaklarını belirtti. Seçmelere dışarıdan gelecek olan katılımcıların konaklama düzenlemelerini kendilerinin yapması gerekecek. Ayrıca, lisanslı futbolcuların kulüplerinden izin yazısı almaları gerekmektedir. Tüm sporcuların velilerinden muvafakatname alınması da zorunlu olacak. Veli İzin Belgesi örneği olarak, “Oğlum … … Çaykur Rizespor altyapı seçmelerine katılmasına izin veriyorum. – Veli Adı, Soyadı, Telefon, İmza” şeklinde bir belge talep edilecektir.

Çaykur Rizespor, geleceğin yetenekli futbolcularını keşfetmek ve yetiştirmek için heyecanla bu seçmelere hazırlanıyor. Bu büyük fırsatı değerlendirmek isteyen genç sporcuların, belirtilen tarihlerde Artvin veya Rize’deki seçmelere katılmaları bekleniyor.

Takvim şu şekilde;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz